Loading...
Tabela 2018-04-17T22:09:06+00:00

Tabela (Taşınabilir Reklam Ürünleri), aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır.

Işıklı & Işıksız Tabela

Işıklı tabelada ön yüzeyde, ışık geçiren pleksi (pleksiglas,akrilik) veya polikarbon levhalar; arka yüzeyde, ışığı yansıtması için alüminyum gofrajlı levha bulunur. Aydınlatma olarakta floresans lambalar kullanılır.

Işıksız Reklam Tabelaları, şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir. Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir.

Totem Tabela

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir.

Pleksi Kutu Tabela

Tabela modelleri olarak bir çok tabela modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biride pleksi modelidir. Pleksi ürünler ışıklı ve ışıksız olmak üzere ikiye ayrılır ışıklı pleksi kaliteli led ile aydınlatılması sağlandığı takdirde homojen ve güzel bir ışık yayabilen şık ve kullanışlı bir üründür. Işıksız pleksi ise homojenliği daha az olan bir pleksi türüdür.

Dijital Baskı

Reklamınızla dahi kalitenizden ödün vermeden hareket etmek isterseniz, sizler için en doğru tanıtım yöntemlerinden biri dijital baskı olacaktır.

Yönlendirme ve Kapı Levhaları

Snapper ve Display Ürün Grupları

Yeniliğe hazır mısın?

BİZE ULAŞ