Sakarya’daki Reklamcılar

  Birçok firma, ürettiği ürünlerin reklamı konusunda oldukça hassastır ve bu oldukça normal bir durumdur. Bir ürünün reklamı ne kadar iyi yapılırsa ürün de o kadar rağbet görür ve getirisi de o kadar çok olur. Reklamı iyi yapılan ürün, müşteriler tarafından daha çok tercih edilir ve satış oranı da yüksek olur. Firmalar ürünlerinin reklamını yapacak olan ajans ya da reklamcıların da güvenilir olmasını ister tabii ki. Bu durum dünyanın ve Türkiye’nin her yerinde böyle olduğu gibi, Sakarya şehrinde de böyledir. Sakarya’da bulunan firmalar, reklamlarının en güzel şekilde yapılması için Sakarya’daki reklamcılar arasından en iyisini seçmek ister. Genellikle de bu seçim Ajans264’ten yana olur.

İlk adımını reklam sektörüne atmış olan Ajans264, yıllar geçtikçe gelişmiş ve birçok alanda iş yapmaya başlamıştır. Reklamcılık alanında başlayan serüven ile reklamcılıkta önemli bir yere gelmiş olan Ajans264, Sakarya’daki reklamcılar arasında en çok tercih edilen firmadır. Sakarya’da bulunan üretici firmalar, Ajans264 ile çalışmaktan zevk alırken, birlikte başarılı çalışmalara adım atarlar. Ürün tanıtımının satışlar konusunda oldukça önemli olduğunu bilen Ajans264, müşterilerinin ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak için özenle çalışır. Reklamlarını ucuz, kaliteli ve başarılı bir şekilde yapmaya devam eden ajans, müşteri sayısını da gün geçtikçe artırıyor. Müşteri sayısı arttıkça da firmaya olan güven de artıyor. Sakarya’daki reklamcılar içinde adından en çok söz ettiren şirket olan Ajans264, Sakarya halkı tarafından oldukça tercih edilen bir ajans haline geldi. Ajans264, başarı ile yürüttüğü çalışmaları, kaliteli ve ucuz hizmeti, güler yüzlü elemanları ve köklü tarihi ile müşterilerine oldukça ayrıcalıklı işler sağlıyor.

Reklam sektöründe Sakarya şehrine önemli adımlar attıran Ajans264, çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Sakarya’daki reklamcılar arasında en çok tercih edilen firma olan Ajans264, müşterilerinin övgülerini ve beğenisini hak etmek için her gün elinden gelen her şeyi yapıyor ve bu konuda da oldukça başarılı. Reklam sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek isteyen, yeniliklere kapısı her zaman açık olan ve genç bir ekip olan Ajans264, özgün tasarım ve fikirleri bünyesinde bulundurmakta oldukça iyi. Başarılı ve çalışkan insanlardan oluşan bir ekip ile yoluna devam eden ajans, her gün başarı merdiveninde bir başka basamak daha tırmanıyor. Sakarya’da kurulmuş olan Ajans264, Sakarya’nın gurur kaynağı olmak ve şehir için en güzel işleri yaparak Sakarya’yı geliştirmek istiyor. Ödüllerde ya da övgülerde gözü olmayan Ajans264, sadece yaptığı işlerle ve müşterileri ile ilgilenmeye devam ediyor. Başarıları da göz kamaştırmaya devam ediyor.

Adres: Semerciler Mah. Çark Cad. Cevat Bey İş Hanı Kat: 1 No: 173 Adapazarı/ Sakarya

İletişim Tel: 0264 279 98 00

Şirket Tel: 0554 874 29 99

Mail: bilgi@ajans264.com.tr

Skype: ajans264@hotmail.com

By | 2014-11-05T16:00:51+00:00 Kasım 5th, 2014|Duyuru|