Sakarya’daki Matbaalar

        Türkiye’nin önemli bir şehri olan Sakarya’da bulunan matbaalar, şehir için oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Bu ajanslardan en köklü olanı ise Ajans264’tür. Ajans264, grafik tasarım, web tasarım, dağıtım, promosyon ve matbaa hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Sakarya’da kurulmuş olan Ajans264, yıllardır hizmete açık durumdadır ve varlığını hala Sakarya şehri içinde sürdürmektedir. Sakarya’daki matbaalar içerisinde en çok tercih edilen matbaa olan Ajans264, yıllardır ününü koruyor.

Promosyon hizmeti ile sahip olduğunuz markayı birçok insana duyuracak olan Ajans264, Sakarya da matbaa aradığınız da beklentilerinizi karşılayacak tek yer. Ayrıca bu promosyon hizmeti ile markanızın satışlarını artırmayı, çalışanlarınızın ve sizin motivenizi artırmayı da planlıyor. Ajans264’ün verdiği bu promosyon hizmeti ile şu anda sahip olduğunuz müşteri sayınızı da kolaylıkla koruyabiliyor ve satışlarınıza tüm hızıyla devam edebiliyorsunuz. Sahip olduğunuz markanın logosunu çeşitli yerlerde göstermenizi sağlayan bu promosyon hizmeti, işinizin devamı açısından önemli rol oynayacaktır. Markanızın logosunu takvimlerden tutun evinizde kullanabileceğiniz bardaklara kadar yapıştırabilecek olan ajans, en kaliteli ürünleriyle müşterilerini zor durumda bırakmıyor. Ayrıca otomobilinizde kullanabileceğiniz kokular ve kolonyalı mendillerle markanızı her daim insanlara hatırlatabileceksiniz. Saat, anahtarlık, çakmak ve kibritlerin üzerlerine bile logonuzu basabilecek olan ajansın tek amacı, sizi memnun edebilmek. Ajans264, promosyon ürünleri uygulaması ile müşterilerinize daha saygın görüneceğinizi düşünüyor. Sakarya’daki matbaalar içinde bunu başaran sayılı matbaalardan biri olan Ajans264, kaliteli hizmet ve olanakları ile müşterilerini bekliyor.

Sakarya’nın yerli halkı tarafından sürekli olarak tercih edilen ve adından başarı ile söz ettiren Ajans264, yıllardır Sakarya şehrinin insanlarına hizmet veriyor. Sadece Sakarya şehri ile kalmayan firma, çevre şehirlerden insanların da çalışmak için seçtiği bir ajans. Ürünlerinin kalitesi ve güler yüzlü hizmeti ile kendinden oldukça fazla söz ettiren Ajans264, bu seçkin özelliklerini korumak için her gün daha çok çalışıyor. Ajansın en büyük amacı da elbette müşteri memnuniyeti.

Birlikte çalıştığı firmalarla her daim yoluna devam etmek isteyen Ajans264, Sakarya’daki matbaalar arasında bu özelliği ile oldukça sivriliyor. İnsanların hayatlarına yeni markalar ve yeni detaylar eklemek isteyen Ajans264, yıllardır Sakarya’daki varlığını kalitesi ile beraber sürdürmeye devam ediyor. Ajans264’te çalışan her birey özenle seçiliyor ve hizmet kalitesinin en yüksek seviyede tutulması için titizlikle hareket ediliyor. İnsanlarla iletişim kurma açısından da başarılı olan Ajans264, Sakarya’daki matbaalar arasında en çok müşteri çeken matbaalardan. Ajansta çalışan her kişinin işine ve ajansa olan saygısının ajansı oldukça ileriye götürdüğü görülüyor. Çalışmaları ile Sakarya’nın göğsünü kabartan Ajans264, her gün yılmadan, müşterilerine daha iyi bir hizmet için çalışmalarına devam ediyor.

Adres: Semerciler Mah. Çark Cad. Cevat Bey İş Hanı Kat: 1 No: 173 Adapazarı/ Sakarya

İletişim Tel: 0264 279 98 00

Şirket Tel: 0554 874 29 99

Mail: bilgi@ajans264.com.tr

Skype: ajans264@hotmail.com

By | 2014-11-05T16:02:01+00:00 Kasım 5th, 2014|Duyuru|