Sakarya’daki Ajanslar

         Sakarya’daki ajanslar içerisinde yıllardır oldukça sivrilmiş olan Ajans264, Sakarya’da kurulmuş ve varlığına orada devam etmektedir. Müşteri kitlesi oldukça yüksek olan Ajans264, günden güne bu sayıyı artırmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini kendine baz alan ajans, yıllardır bu işin meyvelerini topluyor. Bugüne kadar yaptığı kaliteli ve başarılı çalışmalar ile adından oldukça çok söz ettirmiş olan Ajans264, önündeki projelere odaklanmış durumda. İş yaptığı müşterileri ile bağı koparmayan Ajans264, birçok müşterisiyle sürekli olarak iletişim halinde ve işlerini de hala sürdürüyor.

Sakarya’daki ajanslar arasından bazıları yaptıkları işlerle gündeme gelemiyor fakat Ajans264’ün durumu böyle değil. Yerel halk ve çevre şehirler tarafından oldukça sevilen ve iş yapmak için tercih edilen ajans, Sakarya’daki ününü korumaya devam ediyor. Ajans264, firmaların ihtiyaç ve isteklerine göre çeşitli dağıtım işlemi de yapıyor. Ajans; imzalı dağıtım, el ilanı dağıtımı, broşür dağıtımı, zarf dağıtımı, davetiye dağıtımı ve fatura dağıtımı yapmaktadır. Dağıtım işi yapmadan önce Ajans264 ekibi, müşterinin ihtiyaç ve isteğine göre bir plan hazırlıyor. Ardından yapılan planın ışığında, müşterinin istediği bölge ve yerlere bu dağıtım işlemini yapıyor. Müşterilerinin gönlünü rahat ve hoş tutmak isteyen ajans, bütün detayları müşterileri ile çekinmeden paylaşıyor ve müşterilerin her şeyden haberdar olması sağlanıyor. İşin bitişi ile de hazırlanan raporlar müşteriye sunuluyor ve kontrolünün yapılması sağlanıyor. Sakarya’daki ajanslar içerisinde dağıtım işlemini en iyi yapan ajans olan Ajans264, yaptığı her dağıtımda müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmaya devam ediyor. Gün geçtikçe bu şekilde işlerini daha da büyüten ajans, işlerin büyümesi ile verdiği hizmetin kalitesini de aynı oranda artırıyor.

Sakarya’daki ajanslar arasından kendini gösterebilmek için yıllardır canla başa çalışan ajans, bu çalışmaların sonucunu en iyi şekilde almış ve yoluna başarıyla devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve güler yüzlü hizmet bakımından birçok ajanstan üstün olan Ajans264, başarılarına başarı katarak yoluna devam etmeyi de ihmal etmiyor. Broşür dağıtımının çok yapıldığı Sakarya şehrinde Ajans264 oldukça tercih edilen bir yer oluyor. Bastığı broşürlerde bile kaliteli iş yaptığını gösteren ajans, her alanda kalitesini gözler önüne sermekten asla çekinmiyor. Yaptığı her işte, her ince detayı gözden geçiren firma, eksik bir şey olmaması için yaptığı işleri günlerce kontrolden geçirdikten sonra müşterilerine sunuyor. Bu titizlik ve özenle süren çalışmalar ile müşterilerin sonsuz güvenini kazanmış olan Ajans264 hem ucuz hem kaliteli işleri yapmak konusunda Sakarya şehrinde bir numara. Başarılarının devamını görmek isteyen firma, çalışma performansını her daim yüksek tutuyor.

Adres: Semerciler Mah. Çark Cad. Cevat Bey İş Hanı Kat: 1 No: 173 Adapazarı/ Sakarya

İletişim Tel: 0264 279 98 00

Şirket Tel: 0554 874 29 99

Mail: bilgi@ajans264.com.tr

Skype: ajans264@hotmail.com

By | 2014-11-05T16:05:01+00:00 Kasım 5th, 2014|Duyuru|