Sakarya Matbaa Hizmeti

       Ajans264 olarak uzun yıllardır Sakarya şehrinde matbaa hizmetleri vermektedir. Müşterilerine birçok alanda hizmet vermekte olan firmamız Sakarya matbaa hizmeti vererek, kaliteli ve güvenilir ekibi ile sizlerin yanında olmaya ve firmanızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Genç ve yenilikçi bir politika izlemekte olan Ajans264 teknolojiyi yakından takip etmekte ve teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanarak, çalışmalarını daha verimli bir hale getirmektedir. Profesyonel ve planlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren yaratıcı ekibimiz, size özel tasarımlar üretmekte ve ön fikir halinde olan tasarımları onaylamanız halinde baskı aşamasına geçiş yapmaktadır. Ajans 264 olarak Sakarya matbaa hizmeti seçeneklerimiz arasında, katalog, dergi, kitap, insert, el ilanı, afiş, kartvizit, kurumsal kimlik çalışmaları, logo tasarım, grafik tasarım, dosya, davetiye, antentli kağıt, sözleşme, zarf, sümen, bloknot, ambalaj ve kutu gibi ürünlerin hem tasarımını istediğiniz şekilde hazırlamakta hem de baskısını yapmaktayız. Teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan faydalanarak kendimizi sürekli olarak geliştirmekte, verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırmakta ve sahip olduğumuz tüm imkanları sizlerin iş hayatını kolaylaştırmak adına kullanmaktayız.

Blok Ajans264 olarak sizlere sunmakta olduğumuz Sakarya matbaa hizmeti imkanlarından faydalanarak, firmanızın hedef kitlesine vermekte olduğu hizmetlerin tanıtımını yapabilirsiniz. Ürünlerinizin tanıtım ve pazarlamasının tasarım ve matbaa aşamasında sizlere olabilecek en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktayız. Matbaa hizmetlerimizle basılı evraklarınızın, kurumsal kimliğinize uygun bir tasarımla hazırlanmasını sağlamaktayız. Baskıların tamamı kaliteli kağıt ve malzeme kullanılarak üretilmekte ve tam zamanında size baskılarınızı teslim etmek üzere ekibimiz planlı ve programlı bir şekilde, profesyonel olarak tüm çalışmalarını sürdürmektedir. Teslimatlarımızın belirtilen tarihte yapılmasına son derece önem vermekteyiz, çünkü sizin de çalışma planınızı yapılacak olan teslimata göre sürdürdüğünüzün bilincindeyiz. Bu nedenle Ajans264 olarak Sakarya matbaa hizmeti sunumunda dakik, kaliteli ve profesyonel bir çalışma prensibini ilke edinmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi bizim için her zaman öncelikli olmuştur ve tüm çalışmalarımızı büyük bir özenle bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

Ajans264 olarak, matbaa hizmetlerimizde kaliteli ve ekonomik bir hizmeti müşterilerimize sunmak konusunda da titiz davranmaktayız. Firmamız aracılığı ile son derece uygun fiyat seçenekleri ile yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan baskılarınızı hazırlatabilirsiniz. Sakarya matbaa hizmeti ile müşterilerinize kampanya ve faaliyetlerinizden haberdar olabilecekleri broşürler ve el ilanları gönderebilir, yapacağınız yeni bir açılış için davetiye hazırlatabilir ya da üzerinde firmanızın logosu bulunan takvim, bloknot, ambalaj kağıdı, kutu gibi ürünlerin hazırlanmasını sağlayarak müşterilerinize teşekkür etmek amacıyla bu ürünleri hediye edebilir, böylece müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Sakarya matbaa hizmeti hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat kategorilerimizi öğrenmek için telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaşabilir, dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek ekibimizle yüz yüze görüşebilir ve yaptığımız baskıları yakından inceleyerek kararınızı daha kolay bir şekilde verebilme imkanına sahip olabilirsiniz.

Adres: Semerciler Mah. Çark Cad. Cevat Bey İş Hanı Kat:1 No:173 Adapazarı/Sakarya

İletişim Tel: 0264 279 98 00

Şirket Tel: 0554 874 29 99

Mail: bilgi@ajans264.com.tr

Skype: ajans264@hotmail.com

 

By | 2014-11-05T15:53:14+00:00 Kasım 5th, 2014|Duyuru|