Kurumsal Kimlik

                Kurumsal kimlik kısaca bir firmanın marketing alanında kendisini ifade etme şekli, dış dünyaya karşı görünen yüzü olarak ifade edilebilir. Kurumsal kimliğiniz, sizi dış dünyada temsil etmektedir ve bu nedenle oldukça önemlidir. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen kurumsal kimlik çalışması ile hedef aldığınız kitlenin aklında yer edinebilecek ve kurumunuzun en iyi şekilde temsil edilebilmesini sağlayabileceksiniz. Yüzeysel olarak bakıldığında, bu imaj çalışması sadece logo ya da amblem tasarımı ile sınırlandırılmaktadır. Ancak kurumsal kimlik firmanızı bütünüyle temsil etmekte ve size ait bir imza olarak hedef kitlenin zihninde yer etmektedir. Firmanızın, nasıl bir imaja, dışarıdan bakıldığında nasıl bir algıya sahip olmasını istiyorsanız yapılacak olan kurumsal kimlik çalışmaları ile yaratmak istediğiniz imajı ve algıyı kolayca oluşturabilirsiniz.

Sakaryada kurumsal kimlik hizmeti vermekte olan Ajans264 kurum içi ve kurum dışı olmak üzere 2 ayrı bölümde kurumsal kimlik çalışmalarını düzenlemektedir. Kurum içi çalışmalarda, amblem, logo, antentli kağıt, diplomat zarf, kartvizit, dosya, bloknot, kurum içi yazışmalar, muhasebe dokümanları, şirket içi giyim ve davranış kuralları ve dijital tasarım yer almaktadır. Kurum dışı çalışmalarda ise araç tasarımları, bina cephesi ve gazete, dergi ve kitap gibi tanıtım materyalleri bulunmaktadır. Kurum içi ve kurum dışı çalışmalar bir arada sizin kurumsal kimliğinizi oluşturmakta ve böylece hedef kitlenize karşı istediğiniz yönde bir algı biçimi oluşturulabilmektedir. Siz de Sakaryada kurumsa kimlik hizmeti çalışmalarımızdan faydalanarak, firmanızın tüm imaj çalışmalarının Ajans264 tarafından yürütülmesini sağlayabilir, hedef kitlenize ulaşabilmek için ihtiyacınız olan kaliteli ve güvenilir imaja sahip olabilirsiniz.

Sakaryada kurumsal kimlik hizmeti çalışmalarımızı yürütürken, öncelikle tasarım süreci öncesinde neler yapılabileceği hakkında bir ön çalışma gerçekleştirmekteyiz ve bu ön çalışmalarımızı sizin onayınıza sunmaktayız. Ön çalışmalarımızı onaylamanız halinde, belirli bir zaman dilimi içerisinde tasarım çalışmalarını tamamlamakta ve size bir sunum yapmaktayız. Sunum sonrasında eğer düzeltilmesini istediğiniz noktalar varsa bu detayların değişikliğini gerçekleştirmekte ve son olarak onaylanan tasarımların baskı ve uygulama sürecine başlamaktayız. Sakaryada kurumsal kimlik hizmeti çalışmalarımızı gerçekleştirirken, kurumuzla ilgili olan tüm bilgilerin tarafımıza eksiksiz bir şekilde ulaştırılması son derece önemlidir. Kurumsal kimliğinizi oluşturmak için gerçekleştireceğimiz tüm çalışmalar bu bilgiler doğrultusunda yürütülecek ve çalışmanın başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır.

Sakaryada kurumsal kimlik hizmeti vermekte olan firmamız ile birlikte çalışarak, firmanızın geleceğine bir yatırım yapabilirsiniz. Kurumunuzun dış dünyaya vermek istediği mesajları yapacağımız çalışmalarla verebilir, hedef kitlenize firmanızın kaliteli ve güvenilir yüzünü göstererek, bulunduğunuz sektör içerisinde sağlam adımlarla ilerleme imkanına sahip olabilirsiniz. Kurumsal kimlik çalışmaları yapılırken, firmanızın nasıl bir imaja sahip olmasını istediğinizi bize detaylı ve etkin bir şekilde açıklayabilmeniz, çalışmalarımızı yönlendirecek en önemli detaylardan birisidir. Bu nedenle firmamızla iletişim kurmadan önce bazı noktaları kafanızda belirlemeye çalışmanız sürecin çok daha hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Firmamızla dilediğiniz zaman iletişim kurarak, Sakarya’da kurumsal kimlik hizmeti çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Adres: Semerciler Mah. Çark Cad. Cevat Bey İş Hanı Kat:1 No:173 Adapazarı/Sakarya

İletişim Tel: 0264 279 98 00

Şirket Tel: 0554 874 29 99

Mail: bilgi@ajans264.com.tr

Skype: ajans264@hotmail.com

 

By | 2014-11-05T15:56:39+00:00 Kasım 5th, 2014|Duyuru|