Loading...
Dijital Medya 2018-04-17T22:20:09+00:00

Dijital Medya

Dijital medya, markalar için dijital dünyada var olan kullanıcılara ulaşabilmeyi sağlayan medya biçimidir. Bu medya; markayı, markalamayı, iletişimi, reklamı, sanatı, bilimi, pazarlamayı, satışı, finansı, hukuku ve daha fazlasını içerir.

Yüz yılın en büyük medya mecrası kabul edilen ve diğer radyo ve televizyon gibi medyalar gibi sınırlı kapsamda olmayıp, süreklilik teşkil eden web dünyası, baskılı ürünlerdeki gibi sayısal değerlere bağlı kalmaksızın sınırsız sürede sınırsız kişiye ulaşma imkanı sunar.

Üstelik web sitesi hataları düzeltilebilen bir mecra olduğundan, örneğin firmanızın adresinizi değiştirdiğinizde size bir maliyet çıkartmaksızın adres bilgilerinizi değiştirebileceğiniz halde, tüm baskılı ürünlerinizin çöpe atılarak yeniden basılması zorunluluğu vardır.

Artık şirketler, reklam bütçelerinin ortalama %22sini sosyal medya ve internet tanıtımına ayırıyorlar. Günümüzde iletişim anlamında güçlü bir yeri olan sosyal medya, önüne geçilemez bir pazarlama stratejisi olarak görülebilir.  Bu nedenle sosyal medya yönetiminin önemi bir tık daha güçlenmiş olur.

Kişisel hayatımızda önemli yere sahip olan fotoğraf, kurumların da vazgeçilmez medyumu haline geldi. Bir kurum için en önemli konulardan biri kendini halka doğru bir şekilde tanıtmak, ürettiği ürün veya hizmetlerin tanıtımını sağlamak olduğuna göre tüm bu aşamaların en doğru şekilde kaydedilmesi, en iyi şekilde sunulması kurum için kritik bir kurumdur. Kurumsal Fotoğraf Çekimi, kuruma ait çalışmalar, iş alanı, ve kurumdaki yöneticiler, kurumsal fotoğraf çekimlerinde kadraja alınır. Bu fotoğraflar ile ağırlıklı olarak kurumun konumu, düzeyi ve iş kapasitesi anlatılır

Tanıtım Filmi

Tanıtım filmi, marka bilinilirliğini perçinleyen, müşteri ve müşteri adaylarınızın gözünde firmanıza değer katan en etkili unsurlar arasında yer alır.

Yeniliğe hazır mısın?

BİZE ULAŞ